WPA2 turvalisus ohus

Screen Shot 2017-10-16 at 15.09.52

Belgia ülikoolis avastati WPA2 4way handshake turbeviga, mis võimaldab seni turvaliseks peetud WPA2 andmevoogu õhust rünnata.  Ootame tootjapoolset tarkvarauuendust ja soovitame kõigil ajakohast infot jälgida.

https://www.krackattacks.com/

Õnneks ei ole seekord vaja arendada WPA3 protokolli, WPA2 on täiesti tarkvaraliselt paigatav. Ootame Ruckuselt kiiresti AP-dele uuendusi.

Ruckuse toe kommentaarid

Edasi artikli juurde

Uus H510 kiire seinakinnitusega switchiga Wave 2 tugijaam

Screen Shot 2016-09-07 at 11.48.40

 

H510 on H500 mudeli järglane, mis on mõõtmetelt väiksem aga sisult palju võimsam seade.

H510 on hallatav Smartzone, ZoneDirector, Flexmaster keskhaldusega ja töötab muidugi ka iseseisva seadmena.

H510 on viiepordise gigase PoE in/out switchiga, samuti on kiirused kasvanud 2×2:2 Wave 2 MIMO tasemele (1Gb/s). Seade on suure mälu ja võimsa Quad Core prrotsessoriga ning ühildub kõikide Ruckuse tarkvara keaskkondadega. Seega saab seda paigaldada näiteks Unleashed seadmetega ühte võrku või ka Unleasjed iseseisva seadmena.

H510 on mõeldud kinnitaiseks süvistatud seinapesale, selliselt ei pea ühtegi auku ega kruvi juurde hankima. Uuel mudelil on nüüd ka võimalik tellida tavakinnitus.

Screen Shot 2016-09-07 at 11.47.29

Suuruse võrdlus H500 mudeliga.

20161102_123941

 

 

Oma väiksuse tõttu on H510 ideaalne seade hotellides, ühikates, kodudes – BeamFlex+ nutiantenn toetab ka MESH ühendusi, seega on võimalik võrku juhtmevabalt laieneasda.  4 core protsessor tagab sujuva üheaegse 100 kliendiga töötamise.

 

Download the PDF file .

Viktor Shtrom räägib Ruckuse nutiantennist

Ruckuse üks asutajatest Viktor Shtrom on disaininud Ruckuse nutiantenni.

Tema  loeng selgitab põhjalikult, mida tähendab Ruckuse antennitehnika ja miks seda vaja on.  Esitluses on mitmesugust detailinfot Ruckuse antennidest ja põhjendusi, miks konkurentide 802.11n beamforming tehnoloogia väga hästi ei tööta.  Jõuame ka  beamfoming lahenduste dilemmani, kus teiste tootjate lahendustes  tehakse kas beamformingut või  MIMO-t aga mitte kahte tehnikat üheaegselt – tulemus on väga nõrk läbilaskvus  vähegi halvemates levitingimustes.

Ruckuse Beamflex nutiantenn  arvestab praeguses variandis lisaks signaalitugevusele ka reaalset läbilaskvust ja optimaerib antenni pidevalt  just reaalse läbilaskvuse järgi.

Ruckus Wireless toodete garantii ja hooldus, tingimusi täpsustatud

Mida teha siis, kui Teie Ruckuse Wi-Fi ühel hetkel ei toimi või on tekkinud mõni probleem?

Standardgarantii

Uued Ruckuse garantiitingimused  !!! Sageli esitatud küsimused


Sisetingimustesse mõeldud ZoneFlex Wi-Fi seadmetel on eluaegne garantii, mis kehtib seni, kuni seadet pole edasi müüdud.  Garantii kehti veel 5 aastat pärast tootmise lõpetamist.  Loomulikult ei laiene garantii elektri, äikese ja niiskuse poolt kahjustatud toodetele.

Õueseadmete ja koduseadmete puhul on standardgarantii kestuseks 1 aasta.

Soovi korral saab klient juurde osta lisagarantiisid, mille puhul on valida kolme vriandi vahel:

  1. Softiuuenduse tugi, mis tagab ligipääsu tarkvara uuendustele.
  2. Partner premium support – seadmete vahetusgarantii distribuutori vahendusel.
  3. Lõpptarbija premium support (selle hind on ca 2x Partner premiumist kallim) võimaldab vahetusgarantiid otse lõpptarbijale: klient võib pöörduda otse Ruckusesse, kust kohe veast teatamise järel pannakse teele vahetusseade ning tarbija saadab probleemse seadme hiljem Ruckusele tagasi.

Kõik punktides 1, 2 ja 3 nimetatud teenused tuleb osta eraldi ühe, kolme või viie aasta kaupa. Partner premium support paketi puhul pakub tuge ja korraldab seadmete Ruckusele saatmist 3K Group, telefon 626 4000.

Kodune IPTV korda

Probleem: kodus on neli IPTV  televiisorit ja kolm nendest tahetakse ühendada wi-fi ühendusega teistesse tubadesse.  Lisaks tahetakse kasutada wi-fi võrku internetis surfamiseks.  Täna sai moderniseeritud ühe kodu wi-fi võrk just selliselt.   Olemasolev televiisorite 2.4 GHz wi-fi  oli enda alla haaranud juba kogu  spektri ja interneti liikluse jaoks riba ei jätkunud.  2.4 GHz alas mahub üksteise lähedal korraga töötama kolm saatjat, need võivad olla näiteks kanalitel 1,6,11.

Ruckus Mediaflex 7811 multimedia AP võimaldab ühendada kuni  kolm 7111 kliendiseadet. Seade töötab 5 GHz sagedusel 802.11n protokollil ja ei vaja paigaldamiseks arvuti kasutamist.

Konfigureerimine  toimub lihtsalt seadmete võrgukaabliga kokku ühendamisega ja neile tehaseseadete reseti tegemisega (hoida kirjaklambriga reload nuppu all 8 sekundit). Kui kaks seadet on sedasi paari pandud võib ühendada  7811 külge etherneti kaabliga järgmise 7111 kliendiseadme ja teha siis sellele 7111 samuti tehase reset, pärast seda on ühe 7811 taga kaks kliendiseadet.

Elioni kodulahendus võimaldab ühendada kuni kaks telekat ühe ADSL ühenduse külge, seega rohkem kui kahte 7111 seadet pole mõtet TV lahenduses kasutada.

Miks erineb Mediaflex 7000 oluliselt tavapärastest wi-fi ap-dest ?  Põhilne vahe on multicast multimeedia signaali edastamises koos veaparandusega. Tavapärases wi-fi protokollis veaparandust multicastil pole ja iptv signaal on seetõttu väga halva kvaliteediga.

Eelnevalt on kirjeldatud videojälgimises ruckuse mediaflexi kasutamisest