RUCKUS JA IGNITENET  DISTRIBUUTOR  WI-FI SÜSTEEMIDE EKSPERT SUURÜRITUSTE INTERNET 20+ AASTAT

MEIE JÄLLEMÜÜJAD

ProIT portfoolios on väga suured Eesti kliendid, nagu TTÜ, TLÜ, paljud suured logistikaettevõtted, nagu Smarten, Transiidikeskus, väga suur osa hotellimajandusest ja palju muud. Nende kogemuste pagasist leiate kindlasti lahenduse väga kiiresti ja professionaalselt. ProIT kontor asub Pärnu mnt viadukti juures, punane endine Äripäeva maja. ProIT on väga tugev parner ladude ja logistika alal, samuti hotelli ja majutuse valdkonnas.

PROFESSIONAALNE RUCKUS WI-Fi ja TAVAVÕRK , Wi-FI TEENUSENA

PROFESSIONAALNE RUCKUS WI-Fi ja TAVAVÕRK

Econet on kesklinna kontoriga väga kiirelt reageeriv parnter, kes on Ruckusega töötanud juba üle viie aasta. Econeti referentsidest leiate Saue valla it võrgu, Eesti Vabaõhumuuseum, Viimsi kooli.

Bumbeelabs Wi-Fi analüütikatarkvara  asjatundja

newbase

Newbase pakub meie Bumbeelabsi Wi-Fi põhise analüütikatarkvara lahendusi, see võimaldab paremini kaubanduse või äripinna aktiivsust mõõta ja näitek reklaamikampaaniate tagasisidet analüüsida.

PROFESSIONAALNE TÕHUS PARTNER

Kuigi PMR IT Consulting on alustanud alles mõni aasta tagasi, on Toomas Perilluse kogemus olnud erialal väga pikk. Nende kodulehelt leiate ka palju Ruckuse referentse. Toomas on väga motiveeritud ja alati aus ning asjasse pühendunud inimene.

ERINEVATE IT SÜSTEEMIDE TARNIJA

OIXIO (endine MAX123 ja Võrguvara) on pikaajaline IT lahenduste ja süsteemide tarnija ja hooldusteenuste pakkuja.

PIKAAJALINE KOGEMUS 

Baltic Computer Systems on Eesti esimesi IT firmasid, kellel on väga kindlad kliendisuhted ja usalduslik käitumine. Erinevate süsteemide integratsioon on kindlasti BCSi tugevamaid külgi.

RAHVUSVAHELINE IT SÜSTEEMIDE TARNIJA

ATEA portfolios on palju suurettevõtteid ja palju teadmist erinevate IT süsteemide ja Wi-Fi omavaheliseks integratsiooniks.

YEINT lAOST SAATE TOOTED KOHE

YEInternational pakub tooteid ja teenuseid Eesits väga erinevatele ettevõtetele ja eraklientidele, nende kauplus ja ladu asuvad Mustamäel Sõpruse puiestee lõpus.
support@3kgroup.ee
map-markerfacebook-squarephone-squareskypecommenting