RUCKUS JA IGNITENET  DISTRIBUUTOR  WI-FI SÜSTEEMIDE EKSPERT SUURÜRITUSTE INTERNET 20+ AASTAT

MEIE EDASIMÜÜJAD

Pro IT portfoolios on väga suured Eesti kliendid, nagu TalTech, TLÜ, Omniva, Bolt, Transferwise, paljud suured logistikaettevõtted, nagu Smarten, Transiidikeskus, väga suur osa hotellimajandusest ja palju muud. ProIT kontor asub Pärnu mnt viadukti juures, punane endine Äripäeva maja. ProIT on väga tugev parner ladude ja logistika alal, samuti hotelli ja majutuse valdkonnas. Spetsialistid Cloud lahendustes.

Elisa pakub erinevaid Ruckuse  Wi-Fi lahendusi oma teenuste portfoolios.

 

ATEA portfolios on palju suurettevõtteid ja palju teadmist erinevate IT süsteemide ja Wi-Fi omavaheliseks integratsiooniks.

Econet on kesklinna kontoriga väga kiirelt reageeriv partner, kes on Ruckusega töötanud juba üle viie aasta. Econeti referentsidest leiate Saue valla IT võrgu, Eesti Vabaõhumuuseumi, Viimsi kooli.

Kuigi PMR IT Consulting on alustanud alles mõni aasta tagasi, on Toomas Perilluse kogemus olnud erialal väga pikk. Nende kodulehelt leiate ka palju Ruckuse referentse

Baltic Computer Systems (BCS) on Eesti esimesi IT firmasid, kellel on väga kindlad kliendisuhted ja usalduslik käitumine. Erinevate süsteemide integratsioon on kindlasti BCSi tugevamaid külgi.

Hansasoft lahendab äri- ja eraklientidel riistvaralisi, kui ka tarkvaralisi probleeme ja tegeleb arvutivõrkude ehitamisega.

OIXIO (endine MAX123 ja Võrguvara) on pikaajaline IT lahenduste ja süsteemide tarnija ja hooldusteenuste pakkuja.

newbase

Newbase pakub meie Bumbeelabsi Wi-Fi põhise analüütikatarkvara lahendusi, see võimaldab paremini kaubanduse või äripinna aktiivsust mõõta ja näiteks reklaamikampaaniate tagasisidet analüüsida.

support@3kgroup.ee
map-markerfacebook-squarelinkedin-squarephone-squareskypecommenting