RUCKUS JA IGNITENET  DISTRIBUUTOR  WI-FI SÜSTEEMIDE EKSPERT SUURÜRITUSTE INTERNET 20+ AASTAT
Ruckus UNLEASHED väline captive portal.
Ruckus UNLEASHED väline captive portal.

Ruckus UNLEASHED tarkvara võimaldab väga erinevaid väike ja keskmiste etteõvõtetele sobivaid keskhaldusest juhitavaid külaliste sisselogimise viise, toetatud on erinevad külaliste paroolid ja sotsiaalmeedia.

Tihti on aga vaja luua oma külalisteportaal, kus näiteks paluda kliendil mõnda Facebook lehte laikida või muid toiminguid teha. Antud juhendis on toodud lihtsaim WiSPR külalisteportaali juhis.

Määratle kõigepealt Ruckus võrgule halduse püsiip, see aadress on alati sama, isegi kui juhtap peaks muutuma.

Seejärel loo sisese autentimise andmebaasi üks kasutaja ja parool, võid alati kasutada ka välist radiuse serverit aga antud näite puhul on sisene lihtsam.

Loo WISPR profiil Services->Hotspot Services, mis on seotud Wi-Fi SSID-ga, antud näiteks vajad sa välist weebiserverit, kus unleash.html skript paikneb.

Määratle WiSPR hotspot võrgus autenimine lokaalseks. Services->Hotspot services.

paigalda weebiserverisse lihne form post skript, antud näiteks on kasutaja ja parool oletusväärtusega ette antud, seega piisab ainult nupu vajutamisest. Väga lihtne on luua nähtamatu div ja väljad ära peita, alles ainult nupp, kus saab aktsepteerida tingimusi.

Kui kasutaja võrku läheb käivitatakse skript ja pärast nupu vajutamist avatakse antud kliendile wi-fi teenus. Järgnevas näites on eraldi div plokiga kasutajanimi ja parool ära peidetud, seega peab kasutaja ainult tingimustega nõustuma.


LOE EDASI
support@3kgroup.ee
map-markerfacebook-squarephone-squareskypecommenting