RUCKUS | PLUME | IGNITENET | DISTRIBUUTOR | WI-FI EKSPERT | ÜRITUSTE INTERNET | 25 AASTAT KOGEMUST

Ruckus pilvepõhine (cloud) haldus
Ruckus pilvepõhine (cloud) haldus
  sildid: - -
  10/05/2019

Ruckus cloud võimaldab hallata pea kõiki Ruckuse seadmeid, pilveteenus on avatud Euroopas ja Ameerikas eraldi piirkondadena. Ruckuse seadmed pole eraldid pilvesüsteemi jaoks tehtud, nagu paljudel teistel tootjatel, riistvara, mida kasutatakse on sama kui unleashed ja smartzone haldus- ja kontrollitarkvara puhul. Seega võite alustada väikse unleashed tasuta haldustarkvaraga, minna hiljem üle pilvesüsteemile või smartzone suurettevõtte süsteemile. Igal lahendusel on omad eelised ja puudused.

Ruckus cloud on halalatav lisaks weebile ka täisfunktsionaalse mobiiliäpi kaudu, seega teie Ruckuse seadmed on hallatavat pea igalt poolt.

Pilvetarkvarast hallatakse eraldi versiooni Euroopa ja USA jaoks, seega on paljud regiooni iseärasused paremini toetatud. Pilvetarkvara on väga hästi testitud ja töökindel, sest põhineb Ruckuse suurettevõtte SmartZone edasiarendusel.

Logi sisse Ruckus pilvehaldusesse.

Pilvetarkvara ametlik specsheet

Loomulikult muutub pilvetarkvara väga kiiresti ja tasub tutvuda hetke on-lin keskkonnaga.

ds-cloud-wifi

Ruckus cloud WiFiEU support.

Ruckuse Euroopa pilvetarkvaras on WiFiEU avalike võrkudejaoks hotspot captive portaali tugi, selle loomiseks piisab ainult seadistuse aktiveerimisest. Wi-FiEU nõutud graafika laaditakse wifieu enda weebisaidist ja on SVG kujul, seega sobib hästi erinevate ekraanidele skaleerumiseks.

Ruckus pilvesüsteemi teenusepakkuja tugi

Ruckus pilvesüsteem sobib ka Wi-Fi teenuspakkujatele (MSP), pilvekeskkonnast saate otse liikuda var portaali ja kui olete ostnud MSP litsentsid, siis saate need omistada edasi konkreetsele pilvekliendile. Seega on võimalik luua ühine haldus lõppkliendi ja teenusepakkuja poolt.

Teenusepakkuja saab seega jagada klientidel elitsentes, luua admin kasutajaid, kustomiseerida kasutajate õigusi jne.

Samasugust omadust võib vaja minna ka suurte organisatsioonide ja riigiasutuste puhul, kus allasutustele saab delegeerida osa haldust ja jälgimist.

Kasutajaliidese ekraanipilte.

Millal otsustada pilve kasuks ?


LOE EDASI
support@3kgroup.ee
map-markerfacebook-squarelinkedin-squarephone-squareskypecommenting