RUCKUS JA IGNITENET  DISTRIBUUTOR  WI-FI SÜSTEEMIDE EKSPERT SUURÜRITUSTE INTERNET 20+ AASTAT

Ruckus Cloud Wi-Fi haldamine
Ruckus Cloud Wi-Fi haldamine
  sildid: - - -
  30/04/2019

Ruckus Cloud Wi-Fi on pilvepõhine Management-as-a Service tüüpi lahendus, mis võimaldab näiteks piiratud IT personaliga ettevõtetel vähese vaevaga seadistaga, hallata ja jälgida high-end sooritusvõimega WLAN-e, mis võivad füüsiliselt asuda kasvõi mitmes eri asukohas.

Ruckus Cloud Wi-Fi kuvatõmmis

Selleks tuleb lihtsalt valida sobivad juurdepääsupunktid (Access Points -AP) Ruckuse mahukast tootevalikust ning koos AP'dega ka 1, 3 või 5 aastane pilvehaldussüsteemiga liitmumine. Tootetugi AP'dele on liitumisega kaasas. Toote kasutamise alustamine on lihtne ja kiire. Näiteks on võimalik kõik WLANid enne AP'de kohale saabumist juba ette ära seadistaga!

Kui ettevõttel puudub IT personal, kes WLANide ja AP'de haldusega tegeleda saab, on võimalik see ülesanne anda Ruckuse partneritele. Nii jääb kontroll seadmete ja võrkude üle ikkagi ettevõttele endale, lihtsalt kogu töö seadistuse ja halduse valdkonnas tehakse ettevõtte eest ära.

Kuidas partnerit lisada, on näidatud allpool olevas videos:

Rohkem videosi Ruckus Cloud WiFi kohta võite leida siit:
https://www.ruckussecurity.com/Ruckus-Cloud-Wi-Fi.asp

Kui organisatsioon kasvab ning nõuded WLANide haldusele muutuvad keerukamaks, on alati võimalik samu AP'si hallata mõne muu Ruckuse haldussüsteemi kaudu - Ruckus Unleashed, Ruckus SmartZone või Ruckus ZoneDirector. Vaata kogu tootekataloogi siit.


Autor: Tech Support
LOE EDASI
support@3kgroup.ee
map-markerfacebook-squarelinkedin-squarephone-squareskypecommenting