RUCKUS | PLUME | IGNITENET | DISTRIBUUTOR | WI-FI EKSPERT | ÜRITUSTE INTERNET | 25 AASTAT KOGEMUST

Bumbee Labs Wi-Fi analüütikatarkvara
Bumbee Labs Wi-Fi analüütikatarkvara

Bumbee Labs tarkvara pakub Wi-Fi analüütikalahendust (näiteks kaubandusanalüütika) , kasutades selleks klientide wi-fi seadmete signaale. Süsteem jälgib mobiiltelefonidega klientide liikumist objektil ja loob sellest halduse optimeerimise vajaliku statistika. Klient ise ei pea Wi-Fi võrku olema sisse loginud. Kogu lahendus on EU GDPR sertifitseeritud ja ei riku kasutajete õigusi. Täpsed statistikameetodid tagavad 95-98% täpsuse ja võimaldavad kaubanduskeskuste, transpordi, linnaruumi kasutatavuse paremat analüüsi.

Süsteem on vaba telefonide mac aadresside randomiseerimise probleemidest ja kasutab keerulisi statistikameetodeid täpse tulemuse saavutamiseks.

Tegu on Bumbee Labs AB pilvelahendusega, mis toimib Ruckus Wirelessi AP-de ja OpenWRT ühilduvate avatud Wi-Fi pääsupunktide abil, mis on meil koos Bumbeelabs arendajatega välja töötatud. Seega valida on nii sise- kui õueseadmete vahel. Tihti on Wi-Fi seadmed objektil passiived ja ei peagi pakkuma Wi-Fi teenust. Parim lahenuds on muidugi analüütika ja võrguteenus ühendada.

Mida me mõõdame ? Poode huvitab väga, milline on külaliste arv, kui kaua viibitakse keskuses, millistes poe osades konkreetselt käidi, millised on inimeste liikumiste trajektoorid. Linnaruumis või õhistranspordis on väga olulised inimeste liikumise trajektoorid ja ka ajad, millal ühte või teist ressurssi kasutati.

Bumbee Labs kasutab tänapäevaseid statistikameetodeid ja süsteemi häälestusi, et saavutada väga suur täpsus kasutajate käitumise mõõtmisel.Autor: Support
LOE EDASI
support@3kgroup.ee
map-markerfacebook-squarelinkedin-squarephone-squareskypecommenting