RUCKUS | PLUME | IGNITENET | DISTRIBUUTOR | WI-FI EKSPERT | ÜRITUSTE INTERNET | 25 AASTAT KOGEMUST

Ruckuse toodete garantii ja tugi
Ruckuse toodete garantii ja tugi
  sildid: - -
  10/06/2019

Paljude Ruckuse toodetega käib kokku mõiste nagu "Limited Lifetime Warranty". Selles postituses räägime lähemalt, mis asi see täpsemalt on, millised piirangud kaasas käivad ja milliseid õiguse see annab.

Limited Lifetime Warranty käib kaasas Ruckus ICX switchidega, Unleashed sisetingimuste AP'dega, ZoneFlex sisetingimuste AP'dega ja ZoneDirector seadmetega. Välitingimustesse mõeldud AP'dele, SmartZone seadmetele SZ-100 ja SZ-300 kehtib "1 Year Limited Hardware Warranty".

Limited Lifetime Warranty kehtib ainult toote esmasele ostjale, kui toode saab edasi müüdud kolmandale osapoolele, siis Ruckus kolmandale osapoolele enam tuge ei paku.

LLW kehtib toote füüsiliste osade kohta, kui toodet on kasutatud juhendis ettenähtud tingimustes. Ruckus garanteerib, et seadme materjalidel ei esine defekte ega koostevigu juhul, kui seadet kasutatakse ettenähtud viisidel ning seda kogu seadme eluea jooksul. Juhul, kui seadet enam ei toodeta, kehtub LLW 5 aastat pärast tootmise lõpetamist. Selle alla ei käi eemaldatavad optikamoodulid ega LED'id, mis on kaetud aastase garantiiga.

ICX switchide korral kaotab LLW kehtivuse juhul, kui switche on füüsiliselt modifitseeritud, seadme seerianumbri kleebis on eemaldatud või seadet on kasutatud normidest väljapoole jäävatel tingimustel, st seade on saanud valet elektritoidet, kasutatud ebasoodsates keskkonnatingimustes või seadet on füüsiliselt vigastatud.

Juhul, kui seadmega juthub midagi tavakastuses, siis Ruckus on kohustatud seadme välja vahetama. Defetkist tuleb Ruckusele teada anda ning vigane seade peab jõudma Ruckuseni 30 päeva jooksul pärast defekti kinnitamist.

Rohkem infot Limited Lifetime Warranty kohta leiab altpoolt.

ruckus-warranty-statement

FAQ-on-Ruckus-Wired-and-Wireless-Warranties_April_2019


Autor: Tech Support
LOE EDASI
support@3kgroup.ee