RUCKUS | PLUME | IGNITENET | DISTRIBUUTOR | WI-FI EKSPERT | ÜRITUSTE INTERNET | 25 AASTAT KOGEMUST

CommScope Ruckus partneritele IoT spetsialiseerumine nüüd avatud.
CommScope Ruckus partneritele IoT spetsialiseerumine nüüd avatud.
  sildid: - -
  10/11/2020

CommScopel on hea meel teatada uue IoT tehnoloogia spetsialiseerumise programmi käivitamisest, tõstes nii esile lahenduste pakkujaid, kellel on kogemusi RUCKUS IoT müümisel, juurutamisel ja toetamisel. Selle spetsialiseerumise saab lisada olemasolevale CommScope PartnerPRO tasemele, et näidata oma võimeid IoT-lahenduste pakkumisel.

RUCKUS IoT tehnoloogia spetsialiseerumine annab spetsialisti märgi ja selle nähtavuse partnerite geograafilisel kaardil, mis aitab klientidel teid paremini üles leida, lisaks võimaluse ettepanekuid esitada Ruckuse Market Development Funds programmile.

Spetsialisti märgi omanikel juurdepääs RUCKUS IoT demo-in-a-boxi kasutamiseks üritustel või kontoris toimuvatel demonstratsioonidel ning neil on võimalik osaleda IoT eksklusiivse juurdepääsuga foorumis.

IoT-spetsialistiks saamiseks peavad lahenduste pakkujad täitma IoT Discovery küsimustiku, vastama lahenduste pakkuja standardsetele koolitusnõuetele ning läbima IoT-müügi ja tehnilise veebikoolituse. CommScope'i RUCKUS IoT meeskond vaatab üleb ka teie Interneti-seadmete seadistuse, et tagada teie edu IoT-lahenduste müümisel.

Selle uue spetsialiseerumisega seotud küsimuste või päringutega olete oodatud pöörduma oma kontohalduri või RuckusChannel@commscope.com poole.


Autor: Support
LOE EDASI
support@3kgroup.ee