RUCKUS | PLUME | IGNITENET | DISTRIBUUTOR | WI-FI EKSPERT | ÜRITUSTE INTERNET | 25 AASTAT KOGEMUST

Koju 1G link üle õhu on võimalik!
Koju 1G link üle õhu on võimalik!

Seoses eriolukorra ja kaugtööga on järjest tähtsam inimestele, et ka nende maakodus oleks töötegemiseks kiire internet. Enamasti pole seda võimaldav kaabel soovitud kohani jõudnud või on liiga kallis teha. Ka mobiilivõrk võib mitte rahuldada. Soovitame mõelda eraldi kiire raadiolingi peale!

Üks põhjarannikul elav klient seda valiku just tegigi ja tellis teostuse 3KGroupilt. Tema juurest oli nähtav mast, kuhu oli võimalik raadiolinki paigutada ja kust edasi sai juba Tele2-ga kokkuleppe nende kiiret ühendust kasutama hakata. Valisime selleks professionaalsed raadiolingid millega saab spetsifikatsiooni järgi vabal sagedusel 4.9–6.2 GHz saavutada kuni 1,5Gbps kiiruse.

Paigaldasime kliendi poolele 6m torust masti, puude vahelt oli suurema mastiga nähtavus olemas ning majani läks ühendus edasi cat7 kaabliga. Seadmed pole väga suure tuuletakistusega, juhtseadmel 27cm pikem külg ja lisatud suundantennil läbimõõt umbes 35cm. Tööle läksid need antud kohas 4km hüppena probleemideta, kiirust näitab 1-1,3Gbps. Kindlasti tuli järgida tootjapoolset nõuet, et seadme toitekaabel (PoE toide) ei oleks pikem, kui 100 meetrit. Selle paigalduse puhul tuli see piir peaaegu ette - lingi etherneti port tuli 100Mbps esialgu üles ja alles peale kaablivarude eemaldamist jõudsime lubatud 100 meetrini ning port suutis ka 1Gbps tööle hakata.

Klient jäi rahule:

Kliendi tagasiside

Siin pilte paigaldusest:


Autor: Support
LOE EDASI
support@3kgroup.ee