RUCKUS | PLUME | IGNITENET | DISTRIBUUTOR | WI-FI EKSPERT | ÜRITUSTE INTERNET | 25 AASTAT KOGEMUST

Miks on Ruckuse AP-d universaalsed?
Miks on Ruckuse AP-d universaalsed?
  sildid: -
  08/05/2020

Ruckus on uhke oma tootevaliku universaalsuse üle - kui olete ostnud nende AP, siis on mitu erinevat valikut selle kasutamiseks: standalone, kontrolleriga, pilves, unleashed reziimis. Näiteks kui olete esialgselt valinud oma AP-le pilvehalduse ja võetakse vastu otsus, et asutuse poliitikaga ei sobi see mingil põhjusel, siis saab AP-le laadida sisse uue tarkvara ning seadistada see näiteks unleashed võrgureziimi, mis on tasuta. Samamoodi saab unleashed reziimist üle minna kontrolleripõhisele, kui võrk laieneb näiteks mitmesse asukohta ning neil on vaja ühtset haldust.

Üks tähtis omadus lisaks wi-fi-le on samuti Ruckuse AP-de puhul suur eelis - olenevalt mudelist on neil kas sisseehitatud või võimalus lisada laiendusmoodul IoT ühenduste jaoks.

Siinkohal näide, milline tegevus on vajalik Ruckus Cloud'iga ühendatud AP üleviimiseks Unleashed haldusesse - võimalik, et näiteks üks harukontor eraldus ja ei vaja teiste asukohtadega ühtset võrku ning seadmete arvu poolest ei vaja ka eraldi kontrollerit.

Cloud'i haldamise veebilehel klikkige AP-de ajaljaotusel. Seejärel valige soovitud AP, ilmub info leht selle kohta. Infolehe parempoolses ülemises nurgas vajutage 'More' ripikmenüül, valige 'Delete Access Point'. Ilmub kinnituse küsimine, vajutage 'Yes'.

Taastage nüüd Cloudist eemaldatud, kuid sisselülitatud AP-l tehase seaded: hoidke resetti all 10 sekundit. Ühendage ta seejärel võrgukaabliga oma arvutiga, vaikimisi IP on 192.168.0.1 algseadistuses. Eelnevalt tõmmake http://support.ruckuswireless.com lehelt seadme mudelile vastav Unleashed tarkvara/firmware. Avage brauseris https://192.168.0.1, kasutajanime ja parooli leiate seadmelt. Navigeerige Maintenance > Upgrade menu ja valige tarkvara uuendamiseks  Upgrade Method->Local. Seejärel valige eelnevalt tõmmatud Unleashed haldust toetav tarkvara fail ja vajutage 'Perform Upgrade'. Oodake, kuni protsess lõpuni käib ning lõpuks ise restardi teeb. Alglaadimise järel saate samalt IP-lt üle veebi haldusele ligipääsu ning dialoogid juhatavad AP-d seadistama. Vajadusel saab abi Youtube õpetusvideotest. Nii saategi üle viia soovitud osa oma võrgust igakuise haldustasuga võrgumudelilt tasuta haldusele.


Autor: Support
LOE EDASI
support@3kgroup.ee