RUCKUS | PLUME | IGNITENET | DISTRIBUUTOR | WI-FI EKSPERT | ÜRITUSTE INTERNET | 25 AASTAT KOGEMUST

Ruckus Virtual Smartzone Highscale
Ruckus Virtual Smartzone Highscale
  sildid:
  09/05/2019

Smartzone on tänapäevane võrguseadmete haldussüsteem, mis võimaldab ühest klastrist hallata 30.000 seadet ja 300.000 üheaegset Wi-Fi klienti. Wi-Fi- ja tavaeamed ise on lokaalselt ellujäävad ja isegi Wi-Fi captive portaalid redirektitakse kohapeal pääsupunkti siseselt. Samuti on kohapeal loodud vajalik hajus kontrollikiht rändluse, turvalisuse jt protsesside jaoks.

Tavapärasest kontrollerist eristub Smartzone eelkõige skaleeritavuse, täeliku REST API poolest, samuti on loodud erienvad võrguliidesed (linux interfeis) halduseks, kontrolliks, klasterdamiseks. Süsteem ise jookseb peaaegu kõigi virtuaalkeskkondade peal ja ka Ruckuse poolt pakkutavates füüsilstes serverites. Sama süsteemi peale on ehitatud ka Ruckuse pilveteenus, mis on rohkem suunatud lõpptarbijale.

PAIGALDUSJUHISE LEIATE SIIT.

Smartzone on disainitud mitme rentniku süsteemina, mis võimaldab suurtes ärimajades teenuspakkujal luua kõikidele klientidele enda kustomiseeritud teenused.

Sõltumatus seadmete firmwarest, võimaldab Smartzones kasutata kolme põhiversiooni seadmeid ja firmwaresid, näiteks hetkel on võrkudes tihti 3.6 versiooni seadmed ja 5.1 versiooni seadmed. Kogu võrku korraga uuendada pole süsteemides kuigi mõtekas.

Smartzone-ist saab hallata switche, Wi-Fi seadmeid ja sinna külge saab liita erinevaid tooteid, nagu dataplane (andmete tunneldamine suures mahus), Smartzone Insight (pikaajaline kvaliteedianalüüsisüsteem, mis pole ainult süsteemiadministraatoritele loodud), Ruckus Network Director (konsolideeritud haldus üle kõigi süsteemide, seamete inventari haldus, provisioneerimine, backupid)

ds-smartzone-family


LOE EDASI
support@3kgroup.ee