RUCKUS | PLUME | IGNITENET | DISTRIBUUTOR | WI-FI EKSPERT | ÜRITUSTE INTERNET | 25 AASTAT KOGEMUST

Wi-Fi Alliance 2020 valdkonna tööstuse mõjutaja auhinna võitja: Ruckus CommScope
Wi-Fi Alliance 2020 valdkonna tööstuse mõjutaja auhinna võitja: Ruckus CommScope
  sildid: -
  09/09/2020

Wi-Fi Alliance® tervitab 2020. aasta võitjaid Wi-Fi Alliance'i kuulsuste tahvlile. See auhind toob esile ettevõtted ja üksikisikud, kes on andnud hindamatu panuse Wi-Fi®-tööstusse ja on näidanud erakordset pühendumust Wi-Fi Alliance'i missiooni edendamisele, et ühendada kõiki ja kõike, kõikjal. Lisateavet selle aasta võitjate kohta.

Tööstuse mõju auhind tunnustab silmapaistvaid liikmesettevõtteid, kes on teinud Wi-Fi Alliance'iga püsivat koostööd ja andnud viimase aasta jooksul märkimisväärse panuse meie missiooni ja WiFi-tööstuse edendamisse. Selle aasta auhinna saanud ettevõtetel on olnud oluline mõju WiFi-le 6 GHz litsentseerimata spektri saamisel, mis võimaldas Wi-Fi 6E-l reaalsuseks saada.

Mis on CommScope'i suurim mõju Wi-Fi tööstusele?

CommScope on andnud märkimisväärse panuse ülemaailmsesse Wi-Fi kasutuselevõtmisse, juhtides ja osaledes aktiivselt mitmetes Wi-Fi Alliance'i programmides ja käivitustes. Nende hulka kuuluvad Passpoint®, Wi-Fi Vantage ™ ja abi WiFi EasyMesh ™ käivitamisel. Lisaks oleme pakkunud järgmise põlvkonna pöörduspunkte, et toetada mitut Wi-Fi Alliance'i koostalitlusvõime testkeskkonda. Viimati kasutati meie CommScope RUCKUS R750 pöörduspunkti (AP) Wi-Fi Alliance'i testkeskkonnas teiste seadmete valideerimiseks Wi-Fi CERTIFIED 6 ™ koostalitlusvõime jaoks.

Kuidas on CommScope osalenud jõupingutustes avada 6 GHz sagedusala vabakasutuseks?

CommScope on olnud 6 GHz (5.925-7.125 GHz) vabakasutuse tugev propageerija juba aastaid tagasi toimunud esimestest uurivatest vestlustest FCC ja rahvusvaheliste poliitikakujundajatega. CommScope toob sellele teemale ainulaadse perspektiivi ja võimalused, olles 1) juhtiv ettevõtete ja elamute WiFi-lahenduste pakkuja, 2) 6 GHz olemasolevate fikseeritud mikrolainesüsteemide juhtiv sageduskoordinaator ja 3) dünaamilise spektri andmebaaside koordineerimise liider - andmed on olulised automaatse sageduskoordineerimise (AFC) lubamiseks, mis on vajalik standardvõimsusel vabakasutuse 6 GHz sagedusel.


Autor: Support
LOE EDASI
support@3kgroup.ee