RUCKUS | PLUME | IGNITENET | DISTRIBUUTOR | WI-FI EKSPERT | ÜRITUSTE INTERNET | 25 AASTAT KOGEMUST

CommScope kutsub virtuaalsele konverentsile 25 ja 26. novembril 2020!
CommScope kutsub virtuaalsele konverentsile 25 ja 26. novembril 2020!

Kallis CommScope - Ruckus Networks'i Value Add Distributor partner!

Kutsume teid CommScope 2020 EMEA virtuaalsele konverentsile.

Tööstused võtavad kiiresti kasutusele uue ajastu robootikat, tehisintellekti (AI), asjade Internetti (IoT) ja muid uuendusi, mis mõjutavad kogu meie elu. Nende uute tööriistade abil on ettevõtetel uute tehnoloogiatega koos arenemine keerulisem, mitte lihtsam.

Olgu teie võrk juhtmega, WiFi-ga või mobiilsidega või mis tahes kombinatsiooniga neist, peaks see olema alati lihtne, usaldusväärne ja kohanemisvõimeline. CommScope näitab teile, kuidas seda teha - pakkudes samal ajal suurepärast klienditeenindust.

Liituge meiega 25. ja 26. novembril kell 11:00 - 15:00 Eesti aja järgi!

Saate teada 2020. aasta ja tulevaste aastate digitaalse transformatsiooni suundumustest ning nende võimalustest ja väljakutsetest. Samuti näete, kuidas CommScope'i lahendused ja asjatundlikkus võivad pakkuda terviklikku võrgulahendust, mis töötab ühtsel raamistikul ja mida hallatakse intelligentsete tööriistade ja analüütika abil kohapeal või pilves.

Huvi korral registreeruge palun selle lingi kaudu. Nende kahe hommikuse sessiooni päevakava leiate altpoolt (Eesti aeg on +1 tund). Jagage seda kutset julgelt oma kolleegidega!

CommScope Roadshow 2020

Autor: Support
LOE EDASI
support@3kgroup.ee
map-markerfacebook-squarelinkedin-squarephone-squareskypecommenting