RUCKUS | PLUME | IGNITENET | DISTRIBUUTOR | WI-FI EKSPERT | ÜRITUSTE INTERNET | 25 AASTAT KOGEMUST

MEIE EDASIMÜÜJAD

Pro IT portfoolios on väga suured Eesti kliendid, nagu TalTech, TLÜ, Omniva, Bolt, Transferwise. Samuti paljud suured logistikaettevõtted, nagu Smarten, Transiidikeskus, väga suur osa hotellimajandusest ja palju muud. Pro IT kontor asub Pärnu mnt viadukti juures, endises Äripäeva majas. Pro IT on väga tugev partner ladude ja logistika alal, samuti hotelli ja majutuse valdkonnas. Põhiline spetsialiseerumine: IoT ja majutus.

Elisa Eesti pakub oma teenuste portfoolios oma äriklientidele erinevaid Ruckuse Wi-Fi lahendusi.

ATEA portfolios on palju suurettevõtteid ja palju teadmist erinevate IT süsteemide ja Wi-Fi omavaheliseks integratsiooniks.

Kuigi PMR IT Consulting on alustanud alles mõni aasta tagasi, on Toomas Perilluse kogemus olnud erialal väga pikk. Nende kodulehelt leiate ka palju Ruckuse referentse.

Ruckus Partner BCS

Baltic Computer Systems (BCS) on Eesti esimesi IT firmasid, kellel on väga kindlad kliendisuhted ja usalduslik käitumine. Erinevate süsteemide integratsioon on kindlasti BCSi tugevamaid külgi.

Econet on kesklinna kontoriga väga kiirelt reageeriv partner, kes on Ruckusega töötanud juba üle viie aasta. Econeti referentsidest leiate Saue valla IT võrgu, Eesti Vabaõhumuuseumi, Viimsi kooli.

Hansasoft lahendab äri- ja eraklientidel riistvaralisi, kui ka tarkvaralisi probleeme ja tegeleb arvutivõrkude ehitamisega.

Ruckus Partner OIXIO

OIXIO (endine MAX123 ja Võrguvara) on pikaajaline IT lahenduste ja süsteemide tarnija ja hooldusteenuste pakkuja.

newbase

Newbase pakub meie Bumbeelabsi Wi-Fi põhise analüütikatarkvara lahendusi, see võimaldab paremini kaubanduse või äripinna aktiivsust mõõta ja näiteks reklaamikampaaniate tagasisidet analüüsida.

support@3kgroup.ee