RUCKUS | PLUME | IGNITENET | DISTRIBUUTOR | WI-FI EKSPERT | ÜRITUSTE INTERNET | 25 AASTAT KOGEMUST

IOT seadmete integreerimise teenus.
IOT seadmete integreerimise teenus.
  04/10/2019

Ruckuse IOT lahendusega saab ühendada enamus standarditele vastavaid juhtmevabasid IOT seadmeid. Osade seadmetega on loodud serveritesse ka lisamoodulid, mis kasutavad mõningaid tootjapõhiseid funktsioone.

3kgroup aitab partneritel teha protsessianalüütikat ja süsteemianalüüsi ning meie inseneridega saate valmis integreerida täiesti oma IoT lehdnuse.

IOT seadmete haldamine käib sarnaselt Wi-Fi AP-de haldusega IOT serverist, paaritades seadme, tunneb server ära mis tüüpi seadmega on tegu ja sooritada saab põhilise haldustoiminguid. Lisaks haldusele luuakse REST API vahedusel integratsioon teiste IoT keskkondadega.

Termostaadi haldus

IOT takrava ühendub REST api abil Ruckuse IOT serveriga ja saab näiteks küsida temperatuuriandurilt temperatuurinäitu. Ruckusel on olemas ka visuaalne kasutajaliides aga enamasti on vajalik süsteemide täpsem disain, mille jaoks avatud API ongi loodud.

Lihtne näide tulede ja termostaadist node-red arenduskeskkonnas

Ülaltoodud näide tekitab pärast pooletunnist testimist järgneva kasutajaliidese.

Selline keskne harmoniseeritud disain tagab suure töökindluse, sest majades on kindalsti mitu Ruckuse WI-FI AP-d ja seega ka IOT gateway seadet, samuti võivad iot gateway seadmed olla laiali üle maailma sarnaselt Wi-Fi AP-dega. Eestis on palju ettevõtteid ja avaliku sektori asutusi, kus AP-d paiknevad kõigis hoonetes üle riigi, paljude ettevõtete AP-d on paigaldatud üle maailma. Selline ühtne harmoniseeritud süsteem võimaldab süsteeme hallata ilma kohapealse visiidita ja samuti teostada kohapealsetel partneritel hooldust.


LOE EDASI
support@3kgroup.ee