RUCKUS | PLUME | IGNITENET | DISTRIBUUTOR | WI-FI EKSPERT | ÜRITUSTE INTERNET | 25 AASTAT KOGEMUST

Ruckus Big Dogs Konverents München 2019
Ruckus Big Dogs Konverents München 2019
  sildid: - -
  05/09/2019


Hurraaa, kohe-kohe on käes väga oodatud aeg iga aastaseks “Ruckus Big Dogs” kokkusaamiseks. Seekord koguneb Ruckuse partneri ökosüsteem EMEA-st Müncheni, Saksamaa Baieri liidumaa pealinna.

See on meie jaoks alati fantastiline võimalus kohtuda Ruckuse juhtide ning lahenduste juhtidega. Kontakti luua erinevate partnerite, distribuutorite ja klientidega, sest kõigil on õppida üksteiselt ja vahetada mõtteid, mis kasvatavad meie ühist edu (lisaks on see suurepärane vabandus Müncheni reisiks).

Konverents toimub neljal päeval ja igal päeval keskendutakse ühele peamisele teemale sügavuti (PS! Need välised tegevused on ka alati ootamist väärt).
Miks: millised on turu vajadused 2019. aastal ja edaspidi ning kuidas Ruckus innovatsiooni eelised neid vajadusi rahuldab, ülevaade ettevõtte visioonist ja strateegiast.
Mis: Ruckuse lahenduste avastamine koos sügava sukeldumisega kõigisse meie vertikaalsete fookuste turgudele ja lisaks ka need tähtsad tehnilised töötoad.
Kuidas: ettekanded Ruckuse turunduse, Ruckuse partnerprogrammi ja klientide juba tehtud tööde analüüside kohta, mis annavad elu korduvatele ideedele Ruckuse lahenduste rakendamiseks turuvõimaluste osas. Oma äritegevuse kasvatamiseks ära kasutada uusi tehnoloogiaid.

Igal aastal tunnustatakse ja kõik Big Dogs EMEA partnerid tähistavad seda koos.

Kokkuvõtet eelmise aasta üritusesest Madridist näed siit:

Tuleme tagasi kõrgelt motiveeritud ning väga uudse infoga. Tule meile pärast seda külla või helista või kirjuta kindlasti!

NB! Kohe-kohe tuleb info postkasti meie edasimüüatele väikese tehnilise ürituse kohta 24-dal Septembril. Saame infovahetust teha. Ole kursis!


LOE EDASI
support@3kgroup.ee
map-markerfacebook-squarelinkedin-squarephone-squareskypecommenting